poniedziałek, 1 czerwca 2015

BABYPUNK.PL - prezentacja ;)


Już dawno mówiłam Wam, że to Wy tworzycie ze mną MwG. Przysyłając linki, propozycje notek, galerie, macie gwarancję, że gruntownie przejrzę co polecacie i - jeżeli będzie tego warte - wyląduje tutaj ;)

Tak było z fanpage o nazwie Baby Punk :) Jest to początkujący sklepik, w którym znajdziecie koszulki, body i rampersy z autorskimi hasłami, do tego przytulaski, woreczki, zośki, termoforki z pestkami wiśni.Baby Punk to dwie głowy dowodzące i kilka osób które pomagają, współpracują i czasem podsuwają pomysły, czyli rodzina, przyjaciele, znajomi i życzliwi ludzie :) 

Oto, co piszą sami o sobie :)


Teraz mówię ja: Johny (Daniel) jestem projektantem graficznym, od zawsze coś projektuję, jak komuś coś daję to staram się żeby było ode mnie, miało jakieś moje hasło, czy przekaz. Od dłuższego czasu robię koszulki dla siebie lub dla znajomych, jak są na tyle cierpliwi żeby udźwignąć moje terminy realizacji :D Uwielbiam projektować i rozklejać wlepki. Mieszkam w Rzeszowie, skrzynki gazowe, elektryczne, latarnie, oznaczam regularnie :D (sporo wzorów koszulek to motywy przeniesione z wlepek). Pod koniec zeszłego roku znajomi namawiali mnie żebym zrobił coś ze swoimi pomysłami. Chwile się zastanawiałem co i kogo namówić do pomocy. Wybór był prosty >>> Marta, jedna z bardziej kreatywnych osób jakie znam, która od zawsze coś szyje, doszywa, tworzy, po prostu klimaciara :) ale też dobra Mama, która zawsze coś ciekawego wykombinuje dla swojego młodego :D (ale może niech sama opowie jak to widzi za chwile :)
To teraz ja: Marta (Marta ;) ). Z wykształcenia administratorka, z pasji trochę muzyko-foto-grafiko-grzebacz, na co dzień mama 6-letniego Daniela i ciocia dla niezliczonej ilości dzieci rodziny, sąsiadów i znajomych. Lubię wszystko co mogę zrobić sama. Nad propozycją Johnego nie musiałam się zastanawiać w ogóle. Po prostu wiedziałam od razu, że to strzał w dziesiątkę, trzeba było tylko zaplanować działania. Trudno jest też sztywno podzielić kto czym się zajmuje w naszym tandemie, grunt, że jedziemy do przodu ;)Policzyliśmy oszczędności, zainwestowaliśmy w materiały, metki, etykiety, badziki, wlepy i działamy powoli, żeby to co robimy dawało nam satysfakcję a innym radość i alternatywę od ogólnodostępnych ubrań i zabawek.- 100% polskie: najlepsza 100% polska bawełna, polska krawcowa, polskie pomysły (np. zośki);
- hand-made: każdy woreczek na zabawki jest niepowtarzalny i ręcznie wykonany;
- recykling: czyli drugie życie materiałów z babcinej szafy

- krótkie serie: czyli zawsze coś świeżego i z polotem ;)

Na razie to co robimy traktujemy jako pasję i mamy zajawkę, że nasi znajomi ubierają swoje dzieci w nasze ubranka i kupują im nasze zabawki, ale oczywiście mamy też nadzieję, że za jakiś czas wypadkową naszej pasji będą zyski:)


Plany na przyszłość to na pewno sklepik internetowy pełną gębą. Najbliższe projekty to koszulki z logiem zaprzyjaźnionej kapeli folkpunkowej, oraz seria Baby Punk Girl z koszulkami dla dziewczynek, bardziej kolorowe niż teraz. 
Kochamy wszystko, co alternatywne, prawda? Mnie najbardziej podobają się dostępne na fanpage'u potworki - sama takie szyję Trollowi i wiem, że dzieci bardzo je lubią :) Zajrzyjcie na stronkę Baby Punk! Tylko dzięki Wam ma ona szansę na rozwój ;)

Facebook Baby Punk
Strona internetowa (w budowie)[Wszystkie zdjęcia użyte w notce
są własnością Baby Punk
i zostały one dodane za zgodą firmy.]