Administracja


Kilka słów o nas - wariatkach prowadzących bloga i fanpage Mama w Glanach :)Kasia

Pomysłodawczyni i założycielka "Mamy w Glanach". 26-cio letnia gothic mamusia z sześcioletnim stażem.
Zawód: obecnie product manager w irock.pl i namalu.pl; ponadto animator zabaw dla dzieci i korepetytor języka polskiego. Autorka wielu własnych bajek :)
Zainteresowania: moda XIX-go wieku i średniowiecza, mitologia Słowian, fotografia, gorsety, ziołolecznictwo, poezja romantyzmu i fin de siecle, literatura grozy, muzyka (metal symfoniczny, doom, pagan, klasyka). Kocha wszystko, co z wampirami związane.

W przyszłości zamierza:
studiować polonistykę lub pedagogikę, znaleźć godną pracę, stworzyć synkowi spokojny dom. Nauczyć się grać na gitarze/wiolonczeli. Wydać książkę (lub kilka;), odwiedzić Norwegię. Nigdy więcej nie mieć poczucia, że życie ucieka między palcami jak woda.

Rola na MwG: Robi... wszystko :D
 
Ada

Najlepsza przyjaciółka Kasi i jej prawa ręka w 'mamowglanowych' sprawach.
Obecnie już dorosłe (ale jeszcze nie stare!) 25-letnie dziecko mamy w glanach, samo w glanach biegające od zawsze.

Zawód: historyk mody, archiwista, opiekunka do dzieci, wychowawca kolonijny, ponadto zawodowy pocieszacz i starsza siostra na dwa etaty.

Zainteresowania: gorsety, krynoliny i wszelkie suknie balowe - stare i nowe, historia obyczajowości, savoir-vivre, literatura XIX-wieczna, ale także współczesne powieści grozy, muzyka symfoniczna (kocha Mozarta i Epicę!), poza tym łacina i słodycze w każdej postaci xD
Rola na MwG: Recenzje mrocznych książeczek i filmów dla dzieci; notki historyczne; felietony z perspektywy dziecka w glanach oraz starszej, glaniastej siostry ;)


Nasze inspiracje i pociechy :)Anastazja - siostrzyczka Ady i Kubuś - synek Kasi


"Rodzinka" w komplecie :)