wtorek, 26 maja 2015

Dzień Mamy :)


Kolejny Dzień Mamy, który obchodzę. Przyznam, że z roku na rok staje się on coraz słodszym dniem :) Nie, żeby synek szczędził mi laurek czy czułości na co dzień, co to to nie :) Jednak widzę, jak bardzo się stara, aby dzisiaj wszystko było idealne :)

Pokażę Wam prezent, który ucieszył mnie najbardziej :)
Tłumaczenie z Jakubowego na nasze: "Kochana Mamo, życzę Ci, żebyś była zawsze taka uśmiechnięta" :) Napisał to zupełnie sam w wielkiej tajemnicy, bardzo się starał :)


W przedszkolu Trolla rozmawiano wczoraj o mamach. Oto, co powiedział o mnie mój syn:

"Moja mama ma pomarańczowe włosy, nosi czarne ubrania i lubi kolor czarny. Jest metalką. Zawsze mi pomaga przechodzić nocny poziom w "Roślinki kontra Zombie". Jest wesoła i najbardziej lubimy się razem kiziać (przytulać i całować)."


To bardzo miły dzień, pomimo stresującego poranka. Mam nadzieję, że i Wy macie udane Święto Mam :) Życzę Wam wszystkim, abyście pozostały sobą w swoim macierzyństwie. Pokażcie dzieciom swoje pasje, niech widzą, że świat jest piękny! Bądźcie silne, pewne siebie. Obyście zawsze były zdrowe i szczęśliwe, by dbać o swoje pociechy!Nie ma to jak wykulać się w piachu z mamą ;]
Z niedzieli :)
[Ragana straszy licem no make up :P]