wtorek, 31 marca 2015

Koszulki z I ROCK - recenzjone Hej! \m/ Dzisiaj mam dla Was obiecaną recenzję koszulek ze sklepu I ROCK. Wiem, że z nią zwlekałam, ale miałam trochę spraw na głowie, takich spraw, których nikomu nie życzę. Średnio miałam ochotę siadać do komputera w ogóle. No, ale jestem :)

 Koszulki zamawiałam metodą bez rejestracji - to było mega szybkie zamówienie, bo od razu wiedziałam, które wzory skradły moje serce! :D Były to:

http://irock.pl/rockbaby-ubrania-dzieciece/49-mniejsze-zlo-.html

http://irock.pl/rockbaby-ubrania-dzieciece/61-slucham-metalu-ale-w-czarnym-jest-mi-goraco.html

Sam etap zakupów jak i płatności jest uberprosty, zero komplikacji systemowo-technicznych.

Koszulki przyszły do mnie chyba na drugi dzień roboczy po złożeniu zamówienia. Starannie złożone i zapakowane. W każdym opakowaniu znajduje się produkt + ulotka reklamowa, co jest bardzo sympatycznym dodatkiem - można znaleźć tam wszystkie niezbędne informacje i namiary na sklep.
Ponadto do każdej z koszulek dołączona jest metka producenta jak i sklepowa z rozmiarem, informacjami niezbędnymi przy praniu i suszeniu. 
Jak widzicie na powyższym zdjęciu, zamówiłam Jakubowi te t-shirty nieco na wyrost. Masę ma rockowych ciuszków na teraz, więc taki lekki skok w przyszłość wydał mi się praktyczny. 


A oto jak prezentuje się pan Jakub. Sesja w przedszkolu ^^


Tył tej koszulki zawiera logo i adres internetowy sklepu. Jak dla mnie nieco za duży ten nadruk, ale ja z natury nie lubię mieć niczego nadrukowanego na plecach t-shirtów, zwłaszcza w takim formacie. Jakubowi w bieganiu to nie przeszkadzało, a pewnie w przyszłości oszczędzi odpowiadania na pytanie "Skąd masz taką koszulkę?" ;)

Edit: Tył koszulki ma logo, gdyż jest to produkt dodatkowy. Wszelakie inne zamówienia nie mają tego nadruku - pani szefowa zapomniała wspomnieć! :)
W takim wypadku wielkość loga uzasadniona, nie byłoby przecież niż złego w sygnowaniu każdego ze swoich produktów drobnym symbolem ;)Zmiana scenografii na naszą fachową ścianę!
 Nadruk na koszulkach wykonany jest nietoksyczną folią flex z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, odporną na ścieranie, spieranie i rozciąganie. Test pralki potwierdza - co prawda prane były po jednym razie, ale nadruk wydaje się być trwały. Jest w dotyku taki... ceratkowy, lekko połyskujący.


 A teraz niespodzianka. Co robi Ragana, jak się jej bardzo nudzi? Kombinuje. Wymyśliła zatem, że czemu by nie spróbować wcisnąć się w synkowy t-shirt. I co? Wlazła :D Bez ryzyka rozciągnięcia - koszulka odpowiada bowiem mojemu rozmiarowi XXS :D No i podkreślę, że jestem wzrostu przeciętnej 12 latki, zatem nie namawiam do powtarzania tego eksperymentu nie-Hobbitom :)
Synek powiedział, że będzie mi obie pożyczał na zumbę :D
Podsumowując - I rock to sklep, który polecam. Ciekawe wzory, bogaty asortyment dla dzieci, młodzieży dorosłych i ciężarnych, dobra jakość i przystępne ceny. Miła obsługa - czego chcieć więcej ;)