poniedziałek, 10 listopada 2014

Wyniki konkursu "Mój pomysł na Halloween" - MwG, FiB, Bibeloty!


Dyskusje były burzliwe, narada zdawała się nie mieć końca - zasypaliście nas tak genialnymi propozycjami, że trudno było wybrać ostatecznie tylko trzy... Ale! Bez owijania w bawełnę! 

Zwycięzcą naszego konkursu zostaje Mila Szczuru Gajewska za zdjęcie:

  Gratulujemy! Otrzymujesz od nas Pana Pokraka, kolię od Bibelotów i od sklepu Family in Black body lub koszulkę oraz T-shirt damski i męski z kategorii Halloween :)Miejsce drugie zajmuje Magdalena Ab za zdjęcie:W nagrodę otrzymujesz od nas zestaw do Halloweenowej charakteryzacji, koronkowe mitenki od Bibelotów oraz body lub koszulka z kategorii Halloween ze sklepu Family in Black.Miejsce trzecie zajmuje Ula Gadowska za zdjęcie:Nagrodą dla Ciebie jest body lub koszulka z kategorii Halloween ze sklepu Family in Black oraz album z naklejkami "W świecie Draculi" od Mamy w Glanach.


Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, prosimy o kontakt z każdą ze stron fundujących nagrodę za dane miejsce, w celu ustalenia szczegółów przesyłki :)

Pozostałym dziękujemy za udział, zapraszamy do dalszego, aktywnego uczestnictwa w życiu naszego bloga i stronek - kto wie, kiedy urządzimy kolejny konkurs :)