środa, 16 kwietnia 2014

Alternatywne suknie ślubne

Zdania na temat oryginalnych/alternatywnych sukien ślubnych są mocno podzielone. Niektóre kobietki na co dzień biegające w glanach do ślubu idą w tradycyjnej, białej sukni ślubnej, a inne przeciwnie, chcą zaakcentować swoją oryginalność nawet (a może zwłaszcza) w ten szczególny dzień. Suknia odbiegająca od tradycyjnego modelu może nieść za sobą obawy o zbyt duży koszt uszycia, opinie rodziny. Suknia tradycyjna zaś niesie obawy wrzucenia w gotową szufladkę panny młodej-żony wraz z wieloma wymaganiami odnośnie wyglądu czy zachowania, a także o to, co począć z taką suknią już po ceremonii, jeśli odbiega od naszego codziennego stylu. Jest to z pewnością kwestia gustu każdej damy, a gusta, jak wiemy są różne. Myślę, że właśnie dzięki temu istnieje taka różnorodność wśród ślubnych ubiorów oraz wiele kompilacji obu przedstawionych modeli.
Kasia miała piękną, białą, tradycyjną suknię, a do tego ....gotycki makijaż ;) Wbrew pozorom takie zestawienie nie kłóciło się ze sobą. Wyglądała zjawiskowo :)

Ada i Kasia "dla kontrastu" ;)

Oto parę zdjęć znalezionych na rozmaitych stronach internetowych, które zbierane pieczołowicie może pomogą mi kiedyś zaprojektować własną, mniej lub bardziej oryginalną, suknię ślubną ;)


Jestem pewna, że macie na ten temat własne doświadczenia/przemyślenia. Jak reagowała rodzinka tych, którzy wybrali wersję bardziej śmiałą tudzież bardziej alternatywną? Może ktoś chciałby się pochwalić zdjęciami? ;)


Ada