piątek, 6 grudnia 2013

Mikołajkowo/Świąteczny KONKURS!!!

Z okazji zbliżających się niezwykłych, świątecznych dni, przygotowałyśmy dla Was maleńki konkurs :)

Źródło: DeviantArt.com


Zasady są niezwykle proste:
Poproście dzieci, by narysowały coś, co kojarzy im się ze świętami. Może to być Mikołaj, prezent, zabawka, pierniczek - cokolwiek. Jeżeli maluszki jeszcze nie rozumieją świątecznej tematyki - niech to będzie dowolny obrazek, jednak koniecznie narysowany samodzielnie! :) Uwaga! Dzieci, które jeszcze nie potrafią rysować, również mogą wziąć udział! Adminki mają niezwykle rozwinięty zmysł abstrakcji i potrafią docenić np. kolorowy "zwój kabli" wybazgrany na obrazku :)

Prześlijcie nam zdjęcie/skan tegoż obrazka w wiadomości prywatnej na FB. Podpiszcie tylko swoje zgłoszenia imieniem oraz wiekiem dziecka. Możecie dołączyć krótki opis. Zgłoszenia umieścimy w stworzonym na tę okazję albumie.

Ponownie nie jest to konkurs na lajki! Zwycięzcę wyłoni obiektywna komisja, w składzie: adminki oraz nasze małe pociechy :)

Na przesyłanie zgłoszeń macie czas od 6go do 14go grudnia, ogłoszenie wyników nastąpi 15go grudnia.

Warunkiem uczestnictwa jest polubienie naszego profilu, oraz udostępnienie publiczne postu konkursowego.

Nagrodą będzie... Niespodzianka dla malucha, a raczej artysty-zwycięzcy :) Skromna, bo jesteśmy "bogate jak przeciętny franciszkanin", ale jednak będzie. Oczywiście koszty przesyłki bierzemy również na siebie.

Biorąc udział w konkursie oświadczacie za razem, iż posiadacie prawa do zdjęcia/skanu, oraz wyrażacie zgodę na jego publikację na naszym blogu, oraz fanpage'u.

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału :)